Ελπίδα Σκουτάρεως : Δια χειρός ..Καστανιώτη στον τελικό και στην Γ Εθνική

Με ήρωα τον γκολκίπερ Καστανιώτη που απέκρουσε τρία πέναλτι η Ελπίδα Σκουτάρεως απέκλεισε στα πέναλτι το Κερατσίνι και προκρίθηκε στον τελικό του κυπέλλου ερασιτεχνών Ελλάδος σφραγίζοντας και την άνοδο στην Γ Εθνική . Οι πράσινοι έμειναν με 10 παίχτες από το 30 λεπτό όταν αποβλήθηκε ο γκολκίπερ  Νικολούδης . όμως η αναγκαστική αλλαγή αποδείχτηκε χρυσή . Ο αγώνας έληξε με 0-0 .Και στην παράταση η Ελπίδα μπορούσε να κλέψει την νίκη αφού στο 107 προηγήθηκε με 1-0 με τον Ζαχαριά . Το Κερατσίνι όμως κατάφερε στο 111  με τον Βατή . Ο αγώνας  οδηγήθηκε στα πέναλτι .Τι και αν ο Πασχαλούδης έχασε το πρώτο πέναλτι για τους Σερραίους . Ο Καστανιώτης αποδείχθηκε κέρβερος κρατώντας ανέπαφη την εστία του αποκρούοντας και τα τρία πέναλτι που χτύπησε το Κερατσίνι