ΕΠΣ Σερρών : Με την Νιγρίτα ο Σκοπός , στο Νέο Σούλι το Σιδηρόκαστρο , την πρώτη της νίκη ψάχνει η Ροδόπολη , για το 5Χ5 Καμήλα , Ορεινή , ντέρμπι κορυφής στην Κερκίνη ,

serresgoal_15_20170219_1138152814.jpg
Σημαντικά παιχνίδια για την Επίλεκτη και τους δύο ομίλους της Ανώτερης περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣ Σερρών
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ 
 
Παιχνίδια που πιθανόν να ξεκαθαρίσουν από νωρίς τα πράγματα στην πρώτη εξάδα έχουμε σήμερα .
Ο Νέος Σκοπός αντιμετωπίζει την ΑΕ Νιγρίτας με μόνο στόχο το τρίποντο που θα τον κρατήσει στην κορυφή.
Ο Εθνικός Σιδηροκάστρου μετά την νίκη στο ντέρμπι με το Χρυσό αγωνίζεται στο Νέο Σούλι . Με τον Πανσουλιακό να θέλει τους τρεις βαθμούς για να μείνει μέσα στην πρώτη εξάδα.
Σημαντικό παιχνίδι στον Λευκώνα . Ολυμπιακός και Ηρακλής Χειμάρρου θέλουν τους τρεις βαθμούς προκειμένου να ελπίζουν στο κάτι παραπάνω για το φετινό πρωτάθλημα .
Η ΠΣ Σέρρες που δεν ξεκίνησε καλά ταξιδεύει στην Ροδόπολη όπου ο τοπικός Ολυμπιακός αναζητά τους πρώτους του βαθμούς .
 
ΑΝΩΤΕΡΗ Α ΟΜΙΛΟΣ 
 
Το ντέρμπι της αγωνιστικής γίνεται στην Κερκίνη όπου ο πρωτοπόρος Διαγόρας υποδέχεται τον Άρη Σκοτούσσας ο οποίος είχε την πρώτη απώλεια βαθμών εντός έδρας με το Καπνόφυτο
Το Μεγαλοχώρι υποδέχεται τον επικίνδυνο Διγενή Πορροίων και με νίκη πιθανόν να είναι και μόνο στην κορυφή .
Ο φιλόδοξος Θρακικός ταξιδεύει στο Καπνόφυτο και θέλει τρίποντο για να κρατήσει ζωντανές τις ελπίδες του για άνοδο
Στο Παλαιοκαστρο οι γηπεδούχοι αντιμετωπίζουν το Δασοχώρι με τις δύο ομάδες να αναζητούν τους πρώτους τους βαθμούς στο πρωτάθλημα
Το Άγκιστρο υποδέχεται το Χαρωπό και ο Προβατάς αγωνίζεται στην Τριανταφυλλιά 
 
ΑΝΩΤΕΡΗ Β ΟΜΙΛΟΣ 
 
Νίκη θέλουν η Ορεινή που υποδέχεται το Ροδολίβος και η Κάτω Καμήλα που φιλοξενεί την Μεσολακιά προκειμένου να εκμεταλλευτούν την απώλεια του Νεοχωρίου
Οι Επτάμυλλοι υποδέχονται τον Μαυρόλοφο με τους γηπεδούχους να είναι μέχρι στιγμής η ομάδα της ισοπαλίας  
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 6η αγων.
 
ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Διαιτητές: Φωτιάδης, Σώμης, Παυλίδου
 
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
Διαιτητές: Σαφούρης, Σάββας, Απιδόπουλος
 
ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Διαιτητές: Γκουγκούδης, Αρχοντογιάννης Γ., Καμπαρντίνας
 
ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
Διαιτητές: Τρακαλιάνης, Δουλγέρης, Μαλλίδης
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η αγων
 
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ 03:00 μμ
Διαιτητές: Χαψάς, Φραγκάκης, Τρικάζης
 
ΚΕΡΚΙΝΗ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Διαιτητές: Αχτσής, Πούλιος Ι., Φραγκαλάς Δ
.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Βογιατζή, Πασχαλίδης
 
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
Διαιτητές: Στόλης, Τσίκου, Μαργαριτόπουλος
 
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Διαιτητές: Καρασάββας, Ντεμάι, Χολάνης
 
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΧΑΡOΠΟ
Διαιτητές: Πετρίδης, Μπιμπή, Μαυρίδης
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – B’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η αγων
 
ΟΡΕΙΝΗ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Διαιτητές: Κεφαλάς, Τούτκας, Φραγκαλάς Ρ.,
 
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
Διαιτητές: Μαγής, Μενέξης, Σαπαρδάνης
 
(Χριστός)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Παπαδόπουλος Ε., Μακκίνας 
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγων
 
(ΟΜ.Β)ΛΕΟΝΤΕΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
Διαιτητές: Τάλλιου, Αλεξιάδης, Παπαδόπουλος Χ.,
 
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Διαιτητές: Πούλιος Αντ., Κιοσσές Κ., Καραμανίδης Σ.,
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγων
 
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητές: Κρομμύδας, Καραμανίδης Ι., Τρανούδης
 
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Διαιτητές: Μπομπόγιας, Τζαχείλης, Κωνσταντινίδης Κ.,
 
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Διαιτητές: Μπαντή, Καπρινιώτης, Βασιλόγλου

Μοιραστείτε το

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Top
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com