ΕΠΣ Σερρών : Ντέρμπι κορυφής στον Λιθότοπο ,παραμονής στο Ροδολίβος , εκτός έδρας Νεοχώρι , 1800, ,Πετρίτσι , Οινούσσα

serresgoal_10_20170508_1566147688.jpg
Με το παιχνίδι μεταξυ Λιθοτόπου και ΑΕ Χρυσού να δεσπόζει ανοίγει σήμερα η αυλαία των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Σερρών .
Στον Λιθότοπο η Δόξα φιλοξενεί την ΑΕΧ Χρυσού σε ένα παιχνίδι που θα κρίνει την κατάταξη των δύο ομάδων στον βαθμολογικό πίνακα . Οι γηπεδούχοι με νίκη κλειδώνουν την δευτερή θέση .Ενω οι φιλοξενούμενοι θέλουν βαθμό ή βαθμούς για να παραμείνουν στην τρίτη θέση .
 
Β  ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ
Το τελευταίο τους χαρτι για την παραμονή θα παίξουν οι Επτάμυλοι στο Ροδολίβος .Ο πρωτοπόρος Αστέρας Νεοχωρίου δοκιμάζεται στην Μεσολλακια . Το 1800 στην Μονόβρυση κόντρα στον ΠΟΣ .Και η Ορεινή ταξιδεύει στην Κορμίστα 
 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 
Στον Β όμιλο όλοι οι πρωτοπόροι αγωνίζονται εκτός . Η Οινούσσα στην Πεπονιά που καίγεται για το τρίποντο για να παραμείνει στην πρώτη εξάδα . Το Βαλτοτόπι στον Ψυχικό και η Παλαιοκώμη υποδέχεται το Πεθελινό .
Η Αμμουδιά στον α όμιλο υποδέχεται τον Ιωνικό και το Νέο Πετρίτσι ταξιδεύει στην Νέα Τυρολόη
 
Το πρόγραμμα με πληροφορίες από το SERRESGOAL
 
 
 
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ (20η αγων.)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ……………….0-3 αα 
(Δασοχ)ΨΩΜΟΤΟΠΙ-ΑΕ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Καμπαρντίνας
Γιατρός αγώνα: Ριζόπουλος Κων/νος
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΧΡΥΣΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Καμπούρης, Χολάνης
Γιατρός αγώνα: Μούρας Δήμος
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (20η αγων.)
ΚΟΡΜΙΣΤΑ-ΟΡΕΙΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γεωργίου, Πούλιος Ι., Αρχοντογιάννης Γ.,
Γιατρός αγώνα: Παπουτσής Κων/νος
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας, Μαλλίδης, Βογιατζή
Γιατρός αγώνα: Πανταζής Χρήστος
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Αναγνωστίδης, Μπομπόγιας
Γιατρός αγώνα: Τσαρλιάνης Στυλιανός
(Μονόβρ)ΠΟΣ 2000-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παγωνάς, Μαργαριτόπουλος, Βακουφτσής,
Γιατρός αγώνα: Σιάκκας Αντώνιος
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (16η αγων.)
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Κωνσταντινίδης, Παπαδόπουλος Ι.,
Γιατρός αγώνα: Στεργιανού Άννα
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, , Δουλγέρης, Ντεμάι,
Γιατρός αγώνα: Φούρναρη Κυριακή
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (19η αγων.)
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Πετρίδης, Μπιμπή, Μαυρίδης
Γιατρός αγώνα: Χατζηγεωργιάδης Δημήτριος
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μπάρκας, Αρχοντογιάννης Χ.,
Γιατρός αγώνα: Νισούδη Φωτεινή
ΨΥΧΙΚΟ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γαβριήλ, Βασιλόγλου, Αλεξιάδης
Γιατρός αγώνα: Ντάκουλας Θεόφιλος
(Ομ.Β)ΗΡΑΚΛΗΣ-ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαγής, Στεργάκης, Μπάρμπας
Γιατρός αγώνα: Δίγκα Στυλιανή

Μοιραστείτε το

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Top