ΕΠΣ Σερρών : Πρεμιέρα για την Β κατηγορία , Λιθότοπος -Λευκώνας στην Επίλεκτη , για το τρίποντο Προβατάς , Κάτω Καμήλα , Σκοτούσσα , Σερραικός ¨¨εμφύλιος ¨¨στην Ομόνοια , ντέρμπι στην Φυλλίδα

serresgoal_3_20170522_1642316427.jpg
Πρεμιέρα για το πρωτάθλημα της Β κατηγορίας της ΕΠΣ Σερρών με το ερώτημα πόσες ομάδες θα τερματίσουν .
 
Στην επίλεκτη 
 
έχουμε ένα παιχνίδι στον Λιθότοπο όπου η τοπική Δόξα υποδέχεται τον Ολυμπιακό Λευκώνα με τις δύο ομάδες να ισοβαθμούν με τέσσερις βαθμούς.
 
Στον Α όμιλο της Ανώτερης
 
 δεν έχουμε το μεγάλο παιχνίδι 
Η Σκοτούσσα υποδέχεται το γειτονικό Χριστός με στόχο να τριτώσει τις νίκες
Στον Προβατά η Ελπίδα στοχεύει να φτάσει τους 6 βαθμούς αφού φιλοξενεί το Παλιόκαστρο που μέχρι στιγμής δείχνει να είναι από τις πιο αδύνατες ομάδες του Ομίλου 
Τέλος στο Βαλτερό έχουμε το ντέρμπι τον ουραγών με τον Μέγα να υποδέχεται το Άγγιστρο
Στον Β όμιλο της ανώτερης
 
Η Κάτω Καμήλα φιλοξενεί τον Άρη Πρώτης και θέλει το τρίτο τρίποντο μετά και την μεγάλη εκτός έσρας νίκη επί του 1800
Στο Ροδολίβος ο Εθνικός υποδέχεται στο τοπικό ντέρμπι τον Μαυρόλοφο
 
Στο πάρκο Ομόνοιας έχουμε το ντέρμπι των ομόσταβλών αφού ο Πήγασος υποδέχεται το πληγωμένο 1800 .Με τις δύο ομάδες τα τελευταία χρόνια να ανταλάσσουν ποδοσφαιριστές 
 
 
 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ: 23/17  05:00 μμ
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 3η αγων.   
ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σώμης, Δουλγέρης
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγων. 
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΧΡΙΣΤΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Σαφούρης, Παυλίδου, Απιδόπουλος
ΒΑΛΤΕΡΟ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Αναγνωστίδης, Καραμανίδης Ι.
ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Βότσης, Βογιατζή
 
ΑΝΩΤΕΡΗ – B’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγων. 
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φωτιάδης, Ηλιάδης, Αναστασιάδης 
(ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-SERRES 1800
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Κρυωνάς, Δημητριάδης
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-ΠΡΩΤΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αχτσής, Πούλιος Ι., Τούτκας
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – A’ ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγων. 
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κρομμύδας, Καμπαρντίνας, Μαυρίδης
(ΑΕΡ.Α)ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Αρχοντογιάννης Γ., Πούλιος Αντ.
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπιμπή, Γαβριήλ, Κωνσταντινίδης Κ.
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγων. 
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Τσαπάρας, Σαββάτης, Καμπούρης Ε.
ΨΥΧΙΚΟ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Χ., Δαλακούρας, Καπρινιώτης
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπομπόγιας, Δόκος, Ντεμάι
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φραγκαλάς Ρ., Βασάκης, Ασλανίδης
 

Μοιραστείτε το

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Top
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com