ΕΠΣ Σερρών : Το πρόγραμμα των αγώνων των 2 ομίλων της Ανώτερης κατηγορίας

serresgoal_6_20170401_1427559878.jpg
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των αγώνων των δύο ομίλων της Ανώτερης κατηγορίας . Στον Α όμιλο η Σκοτούσσα υποδέχεται το Άγκιστρο και το Μητρούσι το Παλαιόκαστρο . Στον Β όμιλο η φιλόδοξη Κάτω Καμήλα αγωνίζεται εντός με τους Επταμύλους ενώ οι Σέρρες 1800 ταξιδεύει στην Μεσολακιά .Το πρωτάθλημα ξεκινά στις 9 Σεπτεμβρίου 
 
 
AΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική 9-10/9
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ
2η Αγωνιστική
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΧΑΡΩΠΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΒΑΛΤΕΡΟ
3η Αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
4η Αγωνιστική
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
5η Αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ
6η Αγωνιστική
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ
7η Αγωνιστική 
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΧΑΡΩΠΟ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
8η Αγωνιστική
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΧΑΡΩΠΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
9η Αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ
10η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΧΑΡΩΠΟ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
11η Αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
12η Αγωνιστική
ΧΑΡΩΠΟ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
13η Αγωνιστική
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ – ΧΑΡΩΠΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΕΡΚΙΝΗ
AΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική 9-10/9
ΟΡΕΙΝΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΠΡΩΤΗ
ΠΟΣ 2000 – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – SERRES 1800
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
2η Αγωνιστική
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΟΣ 2000
ΠΡΩΤΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
SERRES 1800 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ
3η Αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΠΟΣ 2000
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΡΩΤΗ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ – SERRES 1800
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ
4η Αγωνιστική
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΠΟΣ 2000 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΠΡΩΤΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
SERRES 1800 – ΝΕΟΧΩΡΙ
5η Αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΟΣ 2000
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΡΩΤΗ
SERRES 1800 – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
6η Αγωνιστική 
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΟΣ 2000 – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – SERRES 1800
ΠΡΩΤΗ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
7η Αγωνιστική 
ΟΡΕΙΝΗ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
SERRES 1800 – ΠΟΣ 2000
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΠΡΩΤΗ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
8η Αγωνιστική
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΟΡΕΙΝΗ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – SERRES 1800
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΠΟΣ 2000 – ΠΡΩΤΗ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
9η Αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ
SERRES 1800 – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΠΡΩΤΗ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΠΟΣ 2000 – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
10η Αγωνιστική
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΟΡΕΙΝΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – SERRES 1800
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΠΡΩΤΗ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΟΣ 2000
11η Αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – SERRES 1800
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΠΡΩΤΗ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΠΟΣ 2000 – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
12η Αγωνιστική
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΟΡΕΙΝΗ
SERRES 1800 – ΠΡΩΤΗ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΟΣ 2000
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
13η Αγωνιστική
ΟΡΕΙΝΗ – ΠΡΩΤΗ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – SERRES 1800
ΠΟΣ 2000 – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

Μοιραστείτε το

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Top
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com