ΕΠΣ Σερρών : Το πρόγραμμα των αγώνων play of της Β Κατηγορίας

-λήψης-11.jpg
Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Σερρών η κλήρωση των Play Off των Μικρών,  από φέτος εφαρμόζονται και στην Β’ κατηγορία.
Το πρωτάθλημα ξεκινά το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 10 και 11/3 χωρίς να έχουν γίνει μέχρι στιγμής γνωστό οι ακριβείς ημερομηνίες.
Μετά την ολοκλήρωση των αγώνων Play Off, οι δυο πρώτες ομάδες της τελικής βαθμολογίας ανά όμιλο, σύνολο 4, κερδίζουν την άνοδο στην Ανώτερη κατηγορία. Θα διεξαχθούν αγώνες μπαράζ ανάμεσα στους τρίτους και πιθανόν και στους τέταρτους της βαθμολογίας για να καταρτισθεί η ενιαία βαθμολολγική κατάταξη, από την οποία θα προβιβασθούν κάποιες ομάδες σε περίπτωση που προκύψουν κενά στις ανώτερες κατηγορίες.
Η βαθμολογία με την οποία ξεκινούν τα Play Off ανά όμιλο είανι η εξής:
PLAY OFF – Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1. Ηρακλής Αμμουδιάς…………………. 8 π.
2. Αναγέννηση Ν.Πετριτσίου…………..8 π.
3. Άρης Ποντισμένου…………………….7 π. 
4. Τριεθνής Πλατανακίων………………3 π. 
5. Ιωνικός…………………………………..2 π.
6. Δόξα Βυρώνειας……………………….0 π.
PLAY OFF –  Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1. Ατρόμητος Βαλτοτοπίου…………….. 7 π. 
2. Δόξα Παλαιοκώμης…………………….5 π.
3. Οινουσιακός Οινούσας………………..5 π.
4. Στρυμών Πεθελινού……………………2 π.
5. Μέγας Αλέξανδρος Νέας Ζίχνης…….0 π.
6. Αστέρας Πεπονιάς………………………0 π.
Αναλυτικά η κλήρωση.
Α’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF
1η Αγωνιστική
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
2η Αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ
3η Αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ
4η Αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
5η Αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
6η Αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ
7η Αγωνιστική
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
8η Αγωνιστική
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
9η Αγωνιστική
ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ
10η Αγωνιστική
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΑΜΜΟΥΔΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΝΈΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF 
1η Αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΕΠΟΝΙΑ
2η Αγωνιστική
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΟΙΝΟΥΣΑ
3η Αγωνιστική
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΕΠΟΝΙΑ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΟΙΝΟΥΣΑ
4η Αγωνιστική
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
5η Αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
6η Αγωνιστική
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
7η Αγωνιστική
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΕΠΟΝΙΑ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
8η Αγωνιστική
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΟΙΝΟΥΣΑ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
9η Αγωνιστική
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΠΕΠΟΝΙΑ
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ-ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΟΙΝΟΥΣΑ
10η Αγωνιστική
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΟΙΝΟΥΣΑ
http://www.serresgoal.gr

Μοιραστείτε το

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Top
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com