Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής : Πάλεψε στην Ξάνθη

Πάλεψε το παιχνίδι στην Ξάνθη ο Μέγας Αλέξανδρος  Καρπερής ο οποίος μάλιστα ισοφάρισε αλλα΄με δύο γκολ στα τελευταία λεπτά του αγώνα έχασε με 3-1

Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου  ο Πασχαλάκης, άνοιξε  το σκορ για τους γηπεδούχους

Στο 69 . Σε μια φάση που δεν έδειχνε κίνδυνο ο Μέγας Αλέξανδρος ισοφάρισε με τον Γκλαβίνη.

Στο 81  Ο Ορφέας  με το Μακράκη πήρε προβάδισμα στο σκορ.

Στο 90  Χιντ καθάρισε το παιχνίδι. Ορφέας Ξάνθης- Μέγας Αλέξανδρος  Καρπερής 3-1

Ο Ορφέας Ξάνθης ξεκίνησε με τους: Ρούφο, Τζαμπάζ, Κατρανίτσα, Μαλαδένη, Μακράκη, Μαυρόπουλο, Ξαντινίδη, Μπουνταγκίδη, Ιμέρ, Καραγκιόζη Γ., Πασχαλάκη.

Μ. Αλέξανδρο Καρπερής ξεκινούν οι: Κασίμης, Παπανικολάου, Νέδος, Μάνος, Νικολίτσας, Τουνουσίδης, Μπίντσης, Κυρικτσής, Κούτλας, Γκλαβίνης, Μπάρδας.