Σέρρες : Τα αποτελέσματα του Πανελλήνιου Φοιτητικού Πρωταθλήματος

-Φοιτητικό-Πρωτάθλημα-ΣΤΙΒΟΣ-9342.jpg

Σε δήλωσή του ο κ. Χαράλαμπος Οικονόμου, Καθηγητής Εφαρμογών του ΤΕΙ Κεντρικής Μακεδονίας αναφέρει:  ‘’Στο μέτρο των δυνατοτήτων μας, διοργανώσαμε το Πανελλήνιο Φοιτητικό Πρωτάθλημα  στα αθλήματα του Στίβου, Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης, Σκάκι και Σκοποβολής.  Έχει σημασία να τονισθεί ότι οι αγώνες διεξήχθησαν σε μια  χρονική περίοδο που έχει ήδη ξεκινήσει η εξεταστική περίοδο των φοιτητών. Εμείς από την πλευρά μας καταβάλαμε κάθε δυνατή προσπάθεια ώστε αυτή η διοργάνωση να στεφθεί με επιτυχία.  Με την ολοκλήρωσή της και την δημοσιοποίηση των νικητών σε όλα τα αθλήματα, θα ήθελα δημόσια να ευχαριστήσουμε εγώ  προσωπικά και οι συνεργάτες μου, όλους όσους συνέβαλαν καθοριστικά στην επιτυχία αυτής της διοργάνωσης. Κατ’ αρχάς το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων και την ΕΑΤΕ που επέλεξαν την πόλη των Σερρών.

Τον  Πρόεδρο του ΤΕΙ Κεντρικής Μακεδονίας κ. Μωϋσιάδη Αναστάσιο, τον                   π. Πρόεδρο κ. Δ. Πασχαλούδη, τη Διοίκηση του ΤΕΙ Κεντρικής Μακεδονίας, τα μέλη της Επιτροπής Διαχείρισης του Ειδικού Λογαριασμού  και όλους τους υπηρεσιακούς παράγοντες  που συνέβαλαν τα μέγιστα από την ανάληψη της διοργάνωσης έως και την ολοκλήρωσή της. Την Υφυπουργό Εσωτερικών κ. Μαρία Κόλλια Τσαρουχά, που έθεσε υπό την αιγίδα του Υπ. Μακεδονίας Θράκης τους αγώνες και για την οικονομική στήριξη τους, η οποία και τιμήθηκε με απόφαση της ΕΑΤΕ για την προσφορά της. Το Δήμο Σερρών και των εμπλεκόμενων οργανισμών του  για την αρωγή τους. Τις Σερραϊκές Επιχειρήσεις ΚΡΙΚΡΙ, Θέρμη ΑΕ, Κάντζας, Βασάκη, Νέκταρ, Φυτώρια Λαλαίτας  που σε καιρούς δύσκολους έπραξαν το χρέος τους , για την προσφορά τους.  

Η επιτυχία τέτοιων διοργανώσεων βασίζεται κύρια στη στήριξη των συμμετεχόντων αθλητών και συναδέλφων καθηγητών που υπηρετούν τον Πανεπιστημιακό Αθλητισμό.  Σκοπός μας ήταν όλοι οι συμμετέχοντες να επιστρέψουν στους τόπους τους με τις καλύτερες δυνατές εντυπώσεις για την διοργάνωση και τον τόπο που τους φιλοξένησε.  Τους ευχαριστούμε από καρδιάς.

Ονομαστικά τους υπευθύνους των αγωνισμάτων και το επιτελείο των συνεργατών τους που χωρίς τη δική τους συνδρομή θα ήταν σχεδόν αδύνατο να διοργανώσουμε τους αγώνες. Τους κ.κ.  Ζορμπά Σταύρο, Παρασκευόπουλο Άκη, Βουδούρη Νικόλαο, Παναγιώτη Δεμέλκα, Μύτικα Αντώνη, Βασιλείου Γεώργιο, Παπαδόπουλο Κυριάκο, τον Αντιπρόεδρο της ΣΚΟΕ κ. Διακάκη Νικόλαο.  Τον κ. Κομσή Γεώργιο και τους δεκάδες εθελοντές που με περίσσια αγάπη στήριξαν τη διοργάνωση.  Όλες τις επιχειρήσεις που είχαν αναλάβει τη σίτιση, τη διαμονή, την μετακίνηση  των αποστολών.  

Κλείνοντας θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κ. Μάλλιο Γεώργιο, εκπρόσωπο του Υπουργείου Παιδείας Έρευνας και Θρησκευμάτων που τίμησε με την παρουσία τους αγώνες και την αρχαιολόγο κ. Κατερίνα Περιστέρη που αποδέχτηκε την πρόσκλησή μας και η οποία με απόφαση της ΕΑΤΕ τιμήθηκε για την προσφορά της στον Πολιτισμό.

Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ, σε όλα τα ΜΜΕ για την παρουσία τους και την προβολή των αγώνων. Για μια ακόμη φορά στάθηκαν στο ύψος που απαιτούν οι περιστάσεις ‘’.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΙΒΟΣ

 

 

100 μ Ανδρών

  1. ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                         11.13’     ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. MATEO GABAN                                    11.19’     ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜ               11.24’     ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

110 μ με εμπόδια Ανδρών

  1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    15.24    ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ                    16.17   ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ      16.86    ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

400 μ Ανδρών

  1. ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          48.49’   ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
  2. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                     49.77’   ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  3. ΧΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                    51.65’    ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

1500 μ Ανδρών

  1. ΣΕΧΟΥ ΜΕΝΣΟΥΡ                                     4.15.22’     ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ                                 4.17.48’     ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  3. ΤΑΚΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                                  4.17.76       ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

5000 μ Ανδρών

  1. ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ                         16.32.09     ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΤΣΙΤΑΚ ΣΑΛΗ                                      16.58.29   ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             17.13.05’    ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

Ύψος Ανδρών

  1. ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2.15   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ      1.85   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΜΑΝΤΖΙΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             1.65   ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Μήκος Ανδρών

  1. ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ      6.71   ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  6.53  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΔΟΔΟΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ              6.19  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Σφαιροβολία Ανδρών

  1. ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                             15.07  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  2. ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ         14.51 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                  14.31 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ακοντισμός Ανδρών

  1. ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    57.67 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΤΣΙΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                        52.64 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ          51.74  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σκυταλοδρομία  4 Χ 100 ανδρών

  1. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   44.07                                               Χασάπης Βασίλειος – Παπαδόπουλος Ευστάθιος – Μαρτινάκης Βασίλειος – Κατσαρός Θεμιστοκλής  –
  2. ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ   44.12

Εμπέογλου Νικόλαος – Μαυρομάτης Μάρκος – Τσιρούλης Γεώργιος – Μακρυδάκης Κωνσταντίνος

  1.  ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ  45.57’

Παντελής Αλέξανδρος – Χαφής Νικόλαος – Γαλανόπουλος Ιωάννης – Μαρκαντωνάκης Μάνος

1500 μ μη εγγεγραμμένοι αθλητές

  1. ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                         5.08.98’ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ                                           5.17.75  ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  3. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                       5.24.67’ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

 

 

100 μ Γυναικών

  1. ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ   12.21  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ               12.78  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ       13.31  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

100 μ με εμπόδια Γυναικών

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ      14.01 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             14.93 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ              15.01  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

400 μ Γυναικών

  1. ΟΝΤΟΥΛΑ ΜΕΛΙΝΑ    1.00.01 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ      1.00.60  ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΑ    1.07.45  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1500 μ Γυναικών

  1. ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ    4.51.05 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ    5.10.96 ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΧΑΣΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ    5.20.66   ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

5000 μ Γυναικών

  1. ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ – ΜΙΧΑΕΛΛΑ   19.45.31 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΥΒΟΝΗ                  23.37.23  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ

Ύψος Γυναικών

  1. ΚΑΛΑΘΑ ΕΛΙΣΑΒΕ  1.70 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  1.25 ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

Μήκος Γυναικών

  1. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ    5.49 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    5.06  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΕΛΛΗ    4.93 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Σφαιροβολία Γυναικών

  1. ΚΑΠΝΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 12.40 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ  11.97 ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
  3. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ  11.96 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Ακοντισμός Γυναικών

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  37.16 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ               36.26 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΜΑΝΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ           36.10 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Σκυταλοδρομία 4 χ 100 μ Γυναικών

  1. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   49.38’                                          Κουρδούκλα Ελευθερία – Αμανατίδου Ελένη – Κυριάκου Μιράντα – Ταμπούρη Παναγιώτα –
  2. ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ    54.67’                                                                    Χασκή Ερμιόνη – Ουντόλα – Γεωργίου Άλκιστης – Φιάσκα Μιχαέλα                             

1500 μ μη εγγεγραμμένες αθλήτριες

  1. ΧΑΤΖΗΜΠΙΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ        6.10.04     ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             6.49.48     ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  3. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ                     6.53.26      ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

 

ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                                               ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ                                   ΓΙΟΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΠΑΡΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ                                    ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  2. ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                      ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΠΡΑΧΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                                ΙΟΝΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ                                      ΚΟΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ                                               ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  2. ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΣΟΒΙΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
  3. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

 

 

ΣΚΑΚΙ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΓΟΥΛΟΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΣΕΡΕΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝ   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΜΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ          ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ

ΟΜΑΔΙΚΟ

  1. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΥΦΕΚΙΟ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   Πανεπιστήμιο Στερεάς Ελλάδος
  2. ΛΑΔΟΥΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΠΘ
  3. ΜΠΑΛΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΠΘ

ΟΜΑΔΙΚΟ    ΑΠΘ  

ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΑΝΔΡΩΝ

  1. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΑΠΘ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΗ   ΑΠΘ
  3. ΤΗΛΚΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΟΜΑΔΙΚΟ   ΑΠΘ

ΑΕΡΟΒΟΛΟ  ΤΥΦΕΚΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΣΤΑΪΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΤΕΙ Θεσσαλονίκης
  2. ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΕΤΗ   ΑΠΘ
  3. ΝΤΟΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΘ

ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

  1. ΡΩΣΣΗ ΠΛΟΥΜΙΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΘ
  3. ΒΕΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων

ΟΜΑΔΙΚΟ  1) ΑΠΘ  2)  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

Μοιραστείτε το

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Top
error: Content is protected !!

Powered by themekiller.com