ΕΠΣ Σερρών : Ψάχνουν το τρίποντο (Μητρούσι , Χρυσό , 1800 ) , εντός έδρας (Λευκώνας , Νέα Ζίχνη , Αγιο Πνεύμα ) δύσκολη έξοδος για Δραβίσκο

-λήψης-3-12.jpg

Σε Ανώτερη και Β κατηγορία σήμερα το ενδιαφέρον στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Σερρών 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ

Στο Μητρούσι ο Θρακικός μετά την μεγάλη νίκη στην Αμμουδιά υποδέχεται το 1800 που δείχνει να ανακάπτει . Ενω έχει ενισχυθεί και πολύ μετά τις 7 μεταγραφές που ανακοίνωσε μέσα στην εβδομάδα

Στο Χρυσό η ΑΕΧ υποδέχεται τον Διγενή Πορροίων που δείχνει οτι θα εςίναι περαστικός από την Επίλεκτη

Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ .

Το Πετρίτσι αγωνίζεται στα Πλατανάκια και το Ποντισμένο φιλοξενεί το Μοναστηράκι . Στην Κερκίνη ταξιδεύει η Τυρολόη

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ

 Στην έδρα της αγωνίζεται η πρωτοπόρος Νέα Ζίχνη κόντρα στο Βαλτοτόπι .

Ο 2ος Λευκωνας υποδέχεται τον Πεθελινό . Ενω το Άγιο Πνεύμα αγωνίζεται με την Νιγρίτα .

Στην Ομόνια συγκρούονται Ηρακλής και Δραβίσκος

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – SERRES 1800
Διαιτητές: Σαφούρης, Σάββας, Παγωνάς
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΧΡΥΣΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Καμπαρντίνας, Βακουφτσής
Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία  

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΚΕΡΚΙΝΗ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Διαιτητές: Δαουλτζής, Αχιλλεύς, Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Διαιτητές: Καρασάββας, Μαργαριτόπουλος, Αναστασίου
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Διαιτητές: Φραγκάκης, Ντεμάι, Αναγνωστίδης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΡΕΠΟ: ΧΡΙΣΤΟΣ  

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  7η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Κιοσσές, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Μαδένης Νικόλαος
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ (Γήπεδο Ομόνοιας Β’)
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Μαυρίδης, Μπάρκας Θ.
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 
Διαιτητές: Φραγκαλάς, Λεοντής, Γεωργίου
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – NΙΓΡΙΤΑ 2018 
Διαιτητές: Κρυωνάς, Βασίλογλου, Μπεριντζής Ε.
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΡΕΠΟ: ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Μπάρμπας,  Καραμανίδης Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΘΥΕΛΛΑ
Διαιτητές: Μπομπόγιας, Μαδένης, Ντούγιας
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος
ΡΕΠΟ: ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 3η αγωνιστική

ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ 
Διαιτητές: Καραμανίδης Ι., Σαπαρδάνης, Μαρλά
Ιατρικό προσωπικό: Τσολερίδου Ολυμπία
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Μπεριντζής Σταμ., Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΡΕΠΟ: ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

Μοιραστείτε το

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Top