ΕΠΣ Σερρών : Εκτός Χειμαρρος, Νιγρίτα , Νέα Ζίχνη και Λιθότοπος , ντέρμπι στα Καλα Δέντρα ,

topiko-696x461-1.jpg

Στα Α2 επικεντρώνεται το ενδιαφέρον στα σημερινά παιχνίδια των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Σερρών

Στην Α1 

Στο γήπεδο Νέου Σκοπού ο Αστέρας υποδέχεται τον Ηρακλη Χειμαρρου με τους πόντιους να θέλουν την νίκη προκειμένου να κρατήσουν επαφή με την κορυφή.

Ο Λιθότοπος γωνίζεται στην Ροδοπολη με τους γηπεδούχους να ψάχνουν βαθμους για να μην απαοχαιρετήσουν νωρις την κατηγορία

Στο Σιδηρόκαστρο  ο Εθνικός υποδέχεται το Μεγαλοχώρι που δίνει την μάχη της παραμονής

Στην Α2 

Στον 1ο όμιλο

Στα Καλά Δέντρα ο Πυθαγόρας στο ντέρμπι κορυφής υποδεχεται το Χριστος

 Στον 2 όμιλο 

Η Νιγρίτα αγωνίζεται στην έδρα του ΠΟΣ 2000

Στον 3ο όμιλο 

Η Ζίχνη αγωνίζεται στον Εμμανουήλ Παππά η Θυελλα υποδέχεται το Ψυχικο

ΚΥΡΙΑΚΗ  28-11-2021 – 15:00

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ (Γήπεδο Νέου Σκοπού)
Διαιτητές: Χαψάς, Σώμης, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κωνσταντίνος
ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Διαιτητές: Κρυωνάς, Παπαδόπουλος Ι., Αχιλλεύς
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Παναγιώτης
ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Πούλιος Ι., Μαυρίδης
Ιατρικό προσωπικό: Ιατρός ομάδας

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Διαιτητές: Μαδένης, Παπανικολάου, Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Ταχματζίδης Δημήτριος
ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ
Διαιτητές: Σαφούρης, Παπαδόπουλος Χ., Μισυρλής
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Διαιτητές: Μπάρκας, Παπακωνσταντίνου, Μαρλά
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης, Βουρλιάκης, Μανδέλας
Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος
ΠΟΣ 2000 – NΙΓΡΙΤΑ 2018 (Γήπεδο Nιγρίτας)
Διαιτητές: Φραγκάκης, Βασάκης, Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Κοτσαμπάς Ιωάννης

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ  6η αγωνιστική

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Χολάνης, Κιοσσές Κ.
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα
ΘΥΕΛΛΑ – ΨΥΧΙΚΟ (Γήπεδο Ομόνοιας Β’)
Διαιτητές: Παγωνάς, Βουτσάς, Βαφειάδης
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Αναγνωστίδης, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Κούκλη Παναγιώτα
ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΜΠΑΦΡΑ
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Μπομπόγιας, Καραμανίδης Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
Διαιτητές: Μαγής, Ναθαναήλ, Βλάχος
Ιατρικό προσωπικό: Πάντα Παρασκευή
ΡΕΠΟ: ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

Μοιραστείτε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top