ΕΠΣ Σερρών : Ψάχνουν το τρίποντο σε Προβατά και Μητρούσι ( Κάτω Καμήλα και Λιθότοπος ) , ντέρμπι σε Χρυσό ,Κερκίνη , Δραβίσκο

c1834672b5c03bb52863bda913d188e5_L-1.jpg
 Δύσκολα παιχνίδια για τους τρεις διεκδικητές της ανόδου στην Γ Εθνική 
 
ΕΠΙΛΕΚΤΗ
 
Εντός έδρας αγωνίζεται η πρωτοπόρος ΑΕ Χρυσού η οποία μετά το μεγάλο διπλό στο ντέρμπι κορυφής με την Κάτω Καμήλα υποδέχεται τον Νέο Σκοπό.
Δύσκολο έργο θα έχει Ο Θρακικός στο Μητρούσι απέναντι στην Κάτω Καμήλα η οποία αγνοεί την νίκη ε΄εδώ και τρια παιχνίδια ενώ προέρχεται και από την ήττα στο ντέρμπι με το Χρυσό.
‘Στον Προβατά  Ελπίδα και Δόξα Λιθοτόπου θα κυνηγήσουν το τρίποντο .Οι γηπεδούχοι για να ξεκολλήσουν από την τελευταία θέση και ο Λιθότοπος για να διατηρήσει επαφή με την κορυφή.
 
Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ 
Στην Κερκίνη Διαγόρας και Μεγαλοχώρι θα διεκδικήσουν την νίκη προκειμένου να διατηρηθούν κοντά στην κορυφή και  μέσα στην πρώτη εξάδα.
Στο Ποντισμένο ο Άρης φιλοξενεί τον Μέγα Αλέξανδρο Καρπερής με τους φιλοξενούμενους να έχουν εντυπωσιάσει μετά την εφτάρα στο Άγκιστρο
 
Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ 
Εύκολο το έργο του Αγίου Πνεύματος κόντρα στη Μεσολακκιά .
Στην Ζίχνη ο Μέγας Αλέξανδρος θα ψάξει το τρίποντο κόντρα στην ΠΣ Σέρρες προκειμένου να ρεφάρει την απώλεια από την Παλαιοκώμη
Εύκολη η αποστολή του Άρη Πρώτης στην Κορμίστα αφού οι γηπεδούχοι είναι φέτος σκια του περσινου τους εαυτού .
 
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Ν΄τέρμπι κορυφής στον Δραβίσκο με την Ασπίδα να υποδέχεται την Πεπονι’α
 
 
 ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(10η αγων.) 
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Δαουλτζής, Σάββας, Αναγνωστίδης
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΧΡΥΣΟΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Κεφαλάς, Καμπαρντίνας, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΠΡΟΒΑΤΑΣΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Χαψάς, Χολάνης, Μπάρκας Σ.
Ιατρικό προσωπικό: Σιώης Γεώργιος
 
 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγων.) 
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΚΑΡΠΕΡΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Βακουφτσής, Βογιατζή, Παπαδόπουλος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος
ΚΕΡΚΙΝΗΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπάτσιος, Παντελέρης, Χατζηαθανασίου
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα
 
 ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγων.) 
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μπαντή, Παγωνάς, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΚΟΡΜΙΣΤΑΠΡΩΤΗ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Καπρινιώτης, Δημητριάδης
Ιατρικό προσωπικό: Ματινόγλου Δέσποινα
ΝΕΑ ΖΙΧΝΗΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Παπαποστόλου, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό:
 
 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.) 
ΔΑΣΟΧΩΡΙΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Ζαχαρία, Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Στεργιανού Άννα
ΒΥΡΩΝΕΙΑΙΩΝΙΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Μαυρίδης, Αλεξίου, Γαβριήλ
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγων.)
(Οιν)ΕΠΤΑΜΥΛΟΙΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Αχιλλεύς, Αρχοντογιάννης Γ., Αναστασίου
Ιατρικό προσωπικό: Σιάκκας Αντώνιος
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Μπακιρτζής, Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Πετρίδου Ευτυχία
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣΠΕΠΟΝΙΑ
Σκόρερ:
Διαιτητές: Γεωργίου, Κιοσσές Κ., Πούλιος Αντ.
Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος
 
Ρεπό: ΑΓΚΙΣΤΡΟ, ΝΙΓΡΙΤΑ 2018, ΗΡΑΚΛΗΣΟΙΝΟΥΣΑ

Μοιραστείτε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top