ΕΠΣ Σερρών : Μάχες για την πρώτη εξάδα στην Επίλεκτη ,Πήγασος -Βαλτοτόπι, στην Ροδόπολη το Νέο Πετρίτσι , , στο Άγκιστρο τα Πορρόια

6179d8813a5d8f34e390fb143e334433_L.jpg
Σημαντικά παιχνίδια για τις πρώτες εξάδες σε όλες τις κατηγορίες των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Σερρών φιλοξενεί το σημερινό πρόγραμμα
ΕΠΙΛΕΚΤΗ
Στην Σκοτούσσα αγωνίζεται η πρωτοπόρος Δόξα Κάτω Καμήλας με τους γηπεδούχους να καίγονται για το τρίποντο προκειμένου να μείνουν στην μάχη των θέσεων της πρώτης εξάδας .
Στο Νεοχώρι ο Αστέρας που συνεχίζει το κυνήγι της πρώτης εξάδας υποδέχεται τον ιδιαίτερα ανεβασμένο Ολυμπιακό Λευκώνα.
Στο Χείμαρρο στο ποντιακό ντέρμπι Ηρακλής και Λιθότοπος θέλουν βαθμό ή βαθμούς αφού τα βαθμολογικά όρια στενεύουν.
Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ
Στην Ροδόπολη γίνεται το σημαντικότερο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό να υποδέχεται το Νέο Πετρίτσι.
Ερωτηματικό για το αν θα γίνει το παιχνίδι στο Άγκιστρο
Τέλος το Καπνόφυτο φιλοξενεί την Νίκη Χριστός
Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ
Στο πάρκο Ομόνοιας το σημαντικότερο παιχνίδι .Με τον Π΄΄ηγασο να προσπαθεί έστω και στο ΄τλεος να πλασαριστεί στην πρώτη εξάδα . ίδιο στόχο έχει και το Βαλτοτόπι.
Στην Παλιοκώμη αγωνίζεται η ΠΣ Σερρες .
Ενω ο πρωτοπόρος Εθνικός Ροδολίβους φιλοξενεί την Κορμίστα
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Δύο ντέρμπι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα . Στον Α όμιλο το Χαροπο υποδέχεται τον Ηρακλή και στον Β η Πεπονιά τον Πεθελινό 
ΤΟ ΦΙΛΜ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ SERRESGOAL
 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(18η αγων.) 

ΝΕΟΧΩΡΙ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Βογιατζή

Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος

ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Χαψάς, Κρυωνάς, ,  Αρχοντογιάννης Γ.,

Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος

ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ-ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Φωτιάδης, Δουλγέρης, Γεωργίου

Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ(19η αγων.)

ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παγωνάς, Κιοσσές, Τσίκου

Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα

ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΧΡΙΣΤΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Φράγκαλας Ρ., Μπάρκας, Μαυρίδης

Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία

ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στόλης, Πούλιος Ι., Παπαδόπουλος Ι.

Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα

 

ΑΝΩΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ(19η αγων.)

(Ομ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Κεφαλάς, Καρασάββας, Χατζηαθανασίου

Ιατρικό προσωπικό: Μητρόπουλος Νικόλαος

ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ-ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Καρπουζέλης, Ζαχαριά, Βογιατζής

Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Βακουφτσής, Σαββάτης

Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ(15η αγων.)

ΧΑΡΟΠΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Χολάνης, Βασάκης

Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος

ΝEA ΤΥΡΟΛΟΗ-ΙΩΝΙΚΟΣ(TET 20/2)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – B’ ΟΜΙΛΟΣ(15η αγων.)

ΨΥΧΙΚΟ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Αχτσής, Μαργαριτόπουλος, Βουρλιάκης

Ιατρικό προσωπικό: Σιάκκας Αντώνιος

ΠΕΠΟΝΙΑ/ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μπάτσιος, Παπαποστόλου, Μπομπόγιας

Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος

 

Μοιραστείτε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top