ΕΠΣ Σερρών : Ντέρμπι ανόδου σε Κάτω Καμήλα και Πρώτη μάχες για την παραμονή σε Προβατά , Νεοχώρι ,Σούλι

dcc408640a1a34292c73f8ea13e52192_L.jpg

Πρεμιέρα για τους αγώνες μπαράζ που θα κρίνουν την άνοδο και τον υποβιβασμό των ομάδων σε Επίλεκτη και Ανώτερη .

 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ

 

 Το παιχνίδι της ημέρας γίνεται στην Κάτω Καμήλα που υποδέχεται το 1800 δύο ομάδες που βλέπουν την Γ Εθνική 

Στο Νεοχώρι ο Αστέρας που έχασε την πρώτη εξάδα υποδέχεται τον Θρακικό και θέλει το τρίποντο προκειμένου να τελειώνει νωρίς την υπόθεση παραμονή.

Στο Νέο Σούλι  ο Λευκώνας θα παίξει ένα από τα χαρτιά του για να μείνει ζωντανός στην μάχη της παραμονής .

Τελικός για την Ελπίδα στον Προβατά που φιλοξενεί τον Νέο Σκοπό

ΑΝΩΤΕΡΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

Ντέρμπι στα Πορρόια όπου ο πρωταθλητής Διγενής φιλοξενεί το Μεγαλοχώρι που θέλει την άνοδο

Στην έδρα του Άρη Ποντισμένου δοκιμάζεται η Αναγέννηση Νέου Πετριτσίου που σε περίπτωση μη νίκης μένει νωρίς εκτός μάχης για την άνοδο

Να τεείωνει με την υπόθεση παραμονή θέλει η Κερκίνη που υποδέχεται την Καρπερή 

ΑΝΩΤΕΡΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

 Ντέρμπι ανόδου στο Άγιο Πνεύμα με τους γηπεδούχους να υποδέχονται τον Άρη Πρώτης 

ΤΟ ΦΙΛΜ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ SERRESGOAL

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OFF(1η αγων.)

ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ-SERRES 1800

Σκόρερ:

Διαιτητές: Σαφούρης, Σώμης, Δουλγέρης

Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος,

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – PLAY OUT(1η αγων.)

ΠΡΟΒΑΤΑΣ-ΝΕΟΣ ΣΚΟΠΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Στόλης, Χολάνης, Φραγκάκης

Ιατρικό προσωπικό: Ταγγίρης Γεώργιος,

ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Δαουλτζής, Σάββας, Βογιατζής

Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος,

ΝΕΟΧΩΡΙ-ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Παντελέρης, Μπομπόγιας

Ιατρικό προσωπικό: Ντάκουλας Θεόφιλος,

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF(2η αγων.)

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Χαψάς, Παυλίδου, Παπαποστόλου

Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος

ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΝEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Γκουγκούδης, Παγωνάς, Καρασάββας

Ιατρικό προσωπικό: Τσαριτζής Νικόλαος,

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OUT(2η αγων.)

ΚΕΡΚΙΝΗ-ΚΑΡΠΕΡΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μαγής, Παπαδόπουλος Ι., Μαυρίδης

Ιατρικό προσωπικό: Μαλούδης Γεώργιος,

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF(2η αγων.)

ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΠΡΩΤΗ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Φράγκαλας, Βογιατζή, Σαπαρδάνης

Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος

Β’ ΕΠΣΣ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ(19η αγων. – 3ος γύρος)

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Απιδόπουλος, Καπρινιώτης, Μαργαριτόπουλος

Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα,

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Αρχοντογιάννης Γ., Ντεμάι, Ντούγιας

Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία,

Β’ ΕΠΣΣ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ(19η αγων. – 3ος γύρος)

ΠΕΠΟΝΙΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Μπεριντζής Στ., Χατζηαθανασίου

Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή,

ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ-ΨΥΧΙΚΟ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Βακουφτσής, Καραμανίδης Ι., Βουρλιάκης

Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα,

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Καρπουζέλης, Κιοσσές, Πούλιος Ι.

Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστ

(Τούμπα)ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Σκόρερ:

Διαιτητές: Μαδένης, Κουρουζίδης, Βασάκης

Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα,

 

ΡΕΠΟ: ΧΡΙΣΤΟΣ, ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ, ΔΑΣΟΧΩΡΙ, ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

 

Μοιραστείτε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top