Δήμος Ηράκλειας : Οι 140 υποψήφιοι του Κλεάνθη Κοτσακιαχίδη ( όλα τα ονόματα )

0751488d3c360f81c1c44e14a6d5d8e1_L.jpg

Στην ανακοίνωση των 40 υποψηφίων δημοτικών συμβούλων και 100 τοπικών προχώρησε ο δήμαρχος Ηρακλειας κ Κλεάνθης Κοτσακιαχίδης. Κατά την διάρκεια της συγκέντρωσης που πραγματοποίησε η παράταξη το βράδυ του Σαββάτου

 

 

 

Αναλυτικά όλα τα ονόματα

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

1)Γκότση Πασχαλίνα-Ελεύθερη Επαγγελματίας
2)Μπαλάσκας Χρήστος-Κτηνοτρόφος
3)Ναλμπάντη Ευαγγελία-Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Ηράκλειας
4)Πατσάκας Ιωάννης-Πρόεδρος ΔΕΥΑ
5)Τσαντίρης Ιωάννης-Οικογενειακός Γιατρός – Ειδικός Γενικής Ιατρικής
6)Τσουμπλέκη Εύα-Νοσηλεύτρια Ιατρικών Εργαστηρίων
7)Χοροζοπούλου Δήμητρα-Ελεύθερος Επαγγελματίας
8)Γέργος Ηλίας-Συνταξιούχος Αστυνομικός
9)Χίντζος Γεώργιος-Ελεύθερος Επαγγελματίας
10)Αβραμίδης Ιωάννης-Αντιδήμαρχος – Ηλεκτρολόγος
11)Τρεντίδου Κωνσταντίνα-Ιδιωτική Υπάλληλος
12) Κεχαγιά – Πλατνάρη Αικατερίνη-Ιδιωτική Υπάλληλος
13)Λιούτας Κλωνάρης-Πρόεδρος Αγροτ.Συλλόγου Ηράκλειας – Πρόεδρος Αγροτ.Συνεταιρισμού Καρπερής
14)Γογάνη Ελένη-Κοινωνική Λειτουργός
15)Ράπτης Χρήστος-Βιοτέχνης
16)Κοσμίδης Δήμος-Αστυνομικός
17)Χαλκίδου Αναστασία-Ελεύθερη Επαγγελματίας
18)Μπαλάσκας Απόστολος-Κτηνίατρος
19)Μπακάλης Στέργιος-Υδραυλικός
20)Πάντσιος Σταμάτης-Ιδιωτικός Υπάλληλος
21)Πατούσης Ιερουσαλήμ-Πρόεδρος Ν.Π.(ΦΟΠΗ) Πρώην Αντιδήμαρχος
22)Μπατζελής Ηλίας-Γεωργοκτηνοτρόφος

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΚΟΤΟΥΣΣΑΣ

1)Αποστολίδης Βασίλειος-Αμπελουργός
2)Καμήλαλης Βασίλειος-Πρόεδρος Τ.Κ Σκοτούσσας – Ηλεκτρολόγος
3)Γκάλιος Αλέξανδρος-Αντιδήμαρχος-Υπάλληλος Αγροτικής Οικονομίας & Κτηνιατρικής
4)Μυρωνίδου Αναστασία-Τεχνικός Φαρμάκων
5)Σοκόλη Σταματία-Καθηγήτρια Γερμανικών
6)Καταρτζής Νικόλαος-Αγρότης
7)Καβακίδου Παναγιώτα-Σύμβουλος Πωλήσεων
8)Βαράσης Κωνσταντίνος-Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Παλιοκάστρου- Ελεύθερος Επαγγελματίας
9)Μουρατίδης Νικόλαος-Αντιδήμαρχος – Ελεύθ.Επαγγελματίας

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟΥ

1)Νεολιαντζής Αναστάσιος-Αντιδήμαρχος- Επιχειρηματίας Αγρότης
2)Σαββίδης Βασίλειος-Αντιδήμαρχος- Αγρότης
3)Καρατζά Σουλτάνα-Αγρότισσα
4)Καπουτζίδης Αβραάμ-Αγρότης
5)Γεωργιάδου Βέτα-Αγρότισσα-Οικιακά
6)Βατμανίδης Σωτήριος-Ελεύθερος Επαγγελματίας
7)Σιαμπλίδου Μαρία-Πρόεδρος Τ.Κ Χειμάρρου
8)Ιωαννίδης Ηλίας-Υγειονομικός Υπάλληλος

Μοιραστείτε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top