EΠΣ Σερρών : Στα Πορρόια ο Λιθότοπος , ντέρμπι σε Λευκώνα και Μεγαλοχώρι ,ψάχνουν το τρίποντο Χρυσό , Σκοτούσσα

paidiiko-696x461.jpg

 Ντέρμπι κορυφής στην Ανώτερη σήμερα , ενώ στην επίλεκτη υπάρχουν δύο παιχνίδια

ΕΠΙΛΕΚΤΗ 

Ο Διγενής μετά τις δύο σερί νίκες του υποδέχεται σήμερα την Δόξα Λιθοτόπου και το τρίποντο ενδιαφέρει και τις δύο ομάδες για τους δικούς τους στόχους.

Στο Χρυσό η ΑΕ  μετά την μεγάλη νίκη στο Μητρούσι θέλει να συνεχίσει την προσπάθεια επανάκαμψης .Ο Άρης Σκοτούσσας με τον Νίκο Κουσουτζίδη στον πάγκο ελπίζει σε νέο ξεκίνημα

Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ

Η φετινή έκπληξη οι Ακρίτες Καπνοφύτου που παραμένουν αήττητοι ταξιδεύουν στο Μεγαλοχώρι με στόχο να παραμείνουν αήττητοι και να κρατήσουν την κορυφή

 Στα Πλατανάκια ο Τριεθνής αγωνίζεται με τον Άρη Ποντισμένου

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ

Ντέρμπι κορυφής στον Λευκώνα με τον Ολυμπιακό να υποδέχεται τον πληγωμένο Μ Αλέξανδρο Ζίχνης ο οποίος γνώρισε εντός έδρας ήττα από το Άγιο Πνεύμα

 Στην Ομόνοια κόντρα στον Ηρακλή αγωνίζεται ο Εμμανουήλ Παππάς που θέλει νίκη για να κρατήσει επαφή με τις πρώτες θέσεις

Εύκολο απόγευμα για τον Δραβίσκο που φιλοξενεί την Μεσολακκιά 

Στο Βαλτοτόπι αγωνίζεται ο νεανικός Πήγασος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 10η αγωνιστική

ΧΡΥΣΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Σάββας, Δουλγέρης
Ιατρικό προσωπικό: Μοσχάκη Σωτηρία
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Διαιτητές: Στόλης, Μαυρίδης, Πούλιος Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
Διαιτητές: Καρπουζέλης, Παπαδόπουλος Ι., Μαργαριτόπουλος
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
Διαιτητές: Κρυωνάς, Βογιατζής, Γεωργίου
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Παναγιώτης
ΡΕΠΟ: ΡΟΔΟΠΟΛΗ

ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  10η αγωνιστική

ΛΕΥΚΩΝΑΣ – ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Καμπαρντίνας, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Ριζόπουλος Κων/νος
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΣ (Γήπεδο Ομόνοιας Β’)
Διαιτητές: Δαουλτζής, Παπαποστόλου, Μπάρμπας
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Διαιτητές: Καρασάββας, Μαρλά, Ντούγιας
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 
Διαιτητές: Χαψάς, Μπομπόγιας, Αχιλλεύς
Ιατρικό προσωπικό: Ταχματζίδης Χρήστος
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΚΑΤΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αναγνωστίδης, Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΙΩΝΙΚΟΣ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Ντεμάι, Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Σιώης Γεώργιος
ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928 – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Διαιτητές: Μπάρκας Θ., Καπρινιώτης, Σαπαρδάνης
Ιατρικό προσωπικό: Ματενόγλου Δέσποινα
ΡΕΠΟ: ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 6η αγωνιστική

ΣΚΟΥΤΑΡΙ 2019 – ΟΙΝΟΥΣΑ
Διαιτητές: Κεφαλάς, Φραγκάκης, Πούλιος Α.
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ
Διαιτητές: Σαββάτης, Καραμανίδης Σ., ………..
Ιατρικό προσωπικό: Τσολερίδου Ολυμπία
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ (Γήπεδο Άνω Μητρουσίου)
Διαιτητές: Μαγής, Αναστασίου, Κιοσσές
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
Διαιτητές: Σαφούρης, Αρχοντογιάννης, Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος 
ΡΕΠΟ: ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

Μοιραστείτε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top