ΕΠΣ Σερρών : Δύσκολη έξοδος για Σιδηρόκαστρο , Καπνόφυτο , κυνηγούν το τρίποντο για την εξάδα ( 1800 , Μητρούσι , Αμμουδιά ) , μάχη σωτηριας για Ροδολίβος, Πορρόια

paidiko-2-696x461.jpg

Πρεμιέρα για τον β γύρο για Επίλεκτη και Ανώτερη κατηγορία και πλέον οι ομάδες εντείνουν τις προσπάθειες τους προκειμένου να επιτύχουν τους στόχους τους .

ΕΠΙΛΕΚΤΗ

Στον Χείμαρρο δοκιμάζεται πρωτοπόρος Εθνικός με τους γηπεδούχους να θέλουν το τρίποντο για να εδραιώσουν την θέση τους στην πρώτη εξάδα

Στο Νεοχώρι ο Αστέρας υποδέχεται τον Θρακικό Μητρουσίου οι γηπεδούχοι θα κυνηγήσουν τους τρεις βαθμούς αφού η διαφορά με τον τελευταίο της εξάδας μετρά για την επόμενη φάση . Ο Θρακικός αν θέλει να μην μείνει πίσω στην μάχη της εξάδας πρέπει να μην φύγει με άδεια χέρια

 Εξάποντο το παιχνίδι στο Ροδολίβος , Εθνικός και Διγενής Πορροίων μάχονται για την αποφυγή του υποβιβασμού.

ΑΝΩΤΕΡΗ   Α ΟΜΙΛΟΣ

Ντέρμπι στην Ροδόπολη με τον τρίτο Ολυμπιακό να φιλοξενεί τους Ακρίτες Καπνοφύτου που εντυπωσιάζουν φέτος και είναι 2οι

Εύκολο απόγευμα για το Πετρίτσι που αγωνίζεται στην Ν Τυρολόη

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΟΜΙΛΟΣ 

Θα συνεχίσουν με νίκη τα Καλα Δέντρα που αγωνίζονται με το Στρυμονικό

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΟΜΙΛΟΣ 

Με τους Επταμύλλους αγωνίζεται η Οινούσσα , ενω το Νέο Σούλι παίζει στην Κορμίστα

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 12η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Διαιτητές: Κρυωνάς, Αναγνωστίδης, Μπομπόγιας
Ιατρικό προσωπικό: Ταχματζίδης Δημήτριος


ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟY
Διαιτητές: Στόλης, Δουλγέρης, Βογιατζή
Ιατρικό προσωπικό: Σιδηρόπουλος Κων/νος


ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
Διαιτητές: Σαφούρης, Βασίλογλου, Παπαποστόλου
Ιατρικό προσωπικό: Γώγου Γεώργιος


SERRES 1800 – ΑΜΜΟΥΔΙΑ
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Πούλιος Ι., Αχιλλεύς
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  12η αγωνιστική

ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΡΙΣΤΟΣ
Διαιτητές: Φραγκαλάς, Μπεριντζής Ε., Μπάρμπας
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα


ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 
Διαιτητές: Μπάτσιος, Μαυρίδης, Zαχαριά
Ιατρικό προσωπικό: Υφαντίδου Αλεξάνδρα


ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Σαπαρδάνης, Κουρουζίδης
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Γεώργιος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ – ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ 
Διαιτητές: Γαβριήλ, Χατζηαθανασίου, Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 8η αγωνιστική

ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ
Διαιτητές: Μαγής, Αναστασίου, Βουρλιάκης
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα


ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ 
Διαιτητές: Αρχοντογιάννης, Πούλιος Α., Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Βασιλειάδης Κων/νος

Μοιραστείτε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top