ΕΠΣ Σερρών : Έκανε πλάκα με 5αρα το Σιδηρόκαστρο στο ντέρμπι , ισοπαλίες σε Λιθότοπο και Πετρίτσι , διπλά για Χρυσό και 1800 , νίκες για Σκούταρι ,Εμμανουήλ Παππά και Λευκώνα

Το Σιδηρόκαστρο έδειξε και στο ντέρμπι με το Νεοχώρι οτι είναι το αφεντικό φέτος στην Επίλεκτη αφού  το παιχνίδι ήταν ντέρμπι μέχρι ου άρχισε . Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 4-0  στο ημίχρονο με γκολ του Τσεμπερίδη στο 10 Τσιντσάρη στο   38  Παρούκα στο   43 και Αβράμη στο 45  .Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν με τον Σένια στο 58 και ο Τσιντσάρης στο 76 έκανε το τελικό 5-1

ΕΠΙΛΕΚΤΗ

Ισοπαλία στον Λιθότοπο  , οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 26 με τον Ζώβληκα . Η Σκοτούσσα με τον Κουκουτση στο 45 και τον Μάγκο στο 63 έκανε προσωρινά την ανατροπή σε 1-2 .όμως ο Ζιγκεριδης στο 73 έκανε το τελικό 2-2

Με ένα γκολ του Μπρινιά στο 95 η ΑΕΧ κέρδισε μέσα στην Αμμουδιά με 1-2 οι φιλοξενούμενοι είχαν προηγηθεί με τον Πεχλιβανίδη στο 35 . Ο Ηρακλης ισοφάρισε στο 90 με τον Μαλαδάκη

Οι γηπεδούχοι στο 36 έχασαν πέναλτι με τον Μητκώνη

Ένα γκολ του Ρούτση στο 27 ήταν αρκετό για το 1800 που έφυγε με το τρίποντο από το Ροδολίβος

Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ

Βροχή τα γκολ στο Πετρίτσι , οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 20 με τον Βασιλειάδη . Η Ροδόπολη με τον Μπακάλωφ στο 40  και τον Καζάκη στο 44 έκαναν το σκορ 1-2 .Οι γηπεδούχοι απάντησαν με Τάτσιο στο 52 και τον Βασιλειάδη στο 68 πέρνωντας προβάδισμα με 3-2 . Ο Καζάκης στο 72 έκανε το 3-3 και οι Τάτσιος για το Πετρίτσι και Καζάκης στο 90 διαμόρφωσαν το τελικό 4-4

Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ

Άνετα ο Εμμανουήλ Παππάς κέρδισε στην Μεσολακκιά με 0-6 2 γκολ ο Ζαχαριάδης , 2 γκολ ο Σελαλματζίδης και από ένα Παππαλάς , Κυριαζίδης .

Τα εύκολα δύσκολα έκανε ο Λευκώνας που προηγήθηκε με 0-3 με γκολ του Γιαννακόπουλου στο 9 και δύο του Θεοδωρίση στο 22 και 25. Οι γηπεδούχοι στο β ημίχρονο μείωσαν σε 1-3 με τον Τσίκαλα στο 55 και του Κέντι στο 76 σε 2-3

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ

Νίκη για τον ΠΟΣ με 2-0 επί της Θύελλας και του Ιωνικού επι του Κάτω Μητρουσίου με 2-4

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

Περίπατος το ντέρμπι για το Σκούταρι που επικράτησε με 3-0 της Μονόβρυσης .Στο άλλο παιχνίδι η Μαυροθάλλασα επικράτησε με 1-0 των Επταμύλλων