ΕΠΣ Σερρών : Ντέρμπι κορυφής σε (Δραβίσκο , Αναγέννηση ) ξεκαθαρίσει η εξάδα στην Επίλεκτη ( Μητρούσι , Πορρόια ) , εντος έδρας Μεγαλοχώρι , Νέα Ζίχνη

IMG_2811-1024x683-1021x580.jpg

 Δύο παιχνίδια για την Επίλεκτη περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα .Παιχνίδια που τα αποτελέσματα τους ίσως ξεκαθαρίσουν την κατάσταση στην πρώτη εξάδα. Στην Β κατηγορία έχουμε ένα ντέρμπι από τα παλια όπου οι γηπεδούχοι υποδέχονται τα Καλά Δέντρα δύο ομάδες που επέστρεψαν μετά από χρόνια αγωνιστικής απραξίας

ΕΠΙΛΕΚΤΗ 

Στο Μητρούσι ο Θρακικός υποδέχεται την Πρώτη και οι γηπεδούχοι αν θέλουν να μείνουν στο παιχνίδι για την πρώτη εξάδα πρέπει να κερδίσουν. Ο Άρης ΄ ψάχνει βαθμούς προκειμένου να ξεκολήσει από την ουρά της βαθμολογίας

Στα Πορρόια ο Διγενής υποδέχεται τον Χείμαρρο . Οι φιλοξενούμενοι με νίκη αποκτούν διαφορά ασφαλείας από τους διώκτες τους για την εξάδα . Ο Διγενής μετά το κακό ξεκίνημα έχει βρει τον δρόμο του .

Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ 

Ρεπό για το Καπνόφυτο και το Μεγαλοχώρι που υποδέχεται το Δασοχώρι έχει την ευκαιρία να ξεφύγει ακόμη περισσότερο

Παιχνίδι εξάδας στο Χριστός όπου η Νίκη υποδέχεται το Ποντισμένο

Πλατανάκια και Τυρολόη αγωνίζονται για ότι προκύψει

Εύκολο απόγευμα για την Κερκίνη που υποδέχεται το Μοναστηράκι

 Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ

Στον Δραβίσκο δοκιμάζεται το Άγιο Πνεύμα που  θέλει να κρατήσει την διαφορά από τον Λευκώνα

Ευκαιρία να επιστρέψει στις νίκες για την Νέα Ζίχνη που υποδέχεται τον νεανικό Πήγασο 

Ο Ηρακλής φιλοξενεί το Βαλτοτόπι και μπορεί με νίκη να αποκτήσει διαφορά ασφαλείας από τον Πεθελινό

Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Θα καταφέρει η ΑΝαγεννηση να ανακόψει την πορεία του Πυθαγόρα Καλών Δέντρων σήμερα ??

ΕΠΙΛΕΚΤΗ – 13η αγωνιστική

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΩΤΗ
Διαιτητές: Απιδόπουλος, Μαυρίδης, Φραγκάκης
Ιατρικό προσωπικό: Πασχαλίδου Χριστίνα
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
Διαιτητές: Δαουλτζής, Πούλιος Ι., Βογιατζής
Ιατρικό προσωπικό: Κωτούλας Αθανάσιος

ΑΝΩΤΕΡΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
Διαιτητές: Πούλιος Α., Παπαποστόλου, Μαρλά
Ιατρικό προσωπικό: Τσαπακίδης Παναγιώτης
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ 
Διαιτητές: Τζουμαλάκης, Αναγνωστίδης, Βασόλογλου
Ιατρικό προσωπικό: Γκαβανόζης Αναστάσιος
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
Διαιτητές: Γαβριήλ, Ντεμάι, Σαββάτης
Ιατρικό προσωπικό: Tσαπακίδης Γεώργιος
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ 
Διαιτητές: Μαγής, Κιοσσές, Καραμανίδης Ι.
Ιατρικό προσωπικό: Τσολερίδου Ολυμπία
ΡΕΠΟ: ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ 

                              ΑΝΩΤΕΡΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ  13η αγωνιστική

ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Καμπαρντίνας, Καπρινιώτης
Ιατρικό προσωπικό: Παπουτσής Κων/νος
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
Διαιτητές: Χαψάς, Σάββας, Μπάρκας Θ.
Ιατρικό προσωπικό: Ματένογλου Δέσποινα
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ(Γήπεδο Ομόνοιας Β’)
Διαιτητές: Κεφαλάς, Αχιλλεύς, Μπομπόγιας 
Ιατρικό προσωπικό: Δίγκα Στέλλα
ΡΕΠΟ: ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2019 – ΚΑΛΑ ΔΕΝΔΡΑ
Διαιτητές: Μπάτσιος, Δουλγέρης, Παυλίδου
Ιατρικό προσωπικό: Φώτογλου Στέργιος 
ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ 1928
Διαιτητές: Ευθυμιάδης, Αναστασίου, Τσίκου
Ιατρικό προσωπικό: Μούρας Δήμος
ΡΕΠΟ: ΒΥΡΩΝΕΙΑ 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ 9η αγωνιστική

ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ
Διαιτητές: Μπαντή, Σαπαρδάνης, Αρχοντογιάννης
Ιατρικό προσωπικό: Φούρναρη Κυριακή
ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΨΥΧΙΚΟ
Διαιτητές: Καρασάββας, Ντούγιας, ……..
Ιατρικό προσωπικό:  Μπακαλούδης Θωμάς
ΡΕΠΟ: ΚΟΡΜΙΣΤΑ 

Μοιραστείτε το

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top